Apel obywateli Ukrainy (video)

Ukraincy apelują: "My przyjechaliśmy do Polski, żeby zapewnić lepsze życie sobie i swoim rodzinom, tak jak oni kiedyś pojechali do innych krajów. nie chcemy zabierać nikomu pracy, tylko godnie żyć!  

 

Czytaj więcej

Sprawca pobicia Ukraińca odnaleziony! Powód: zazdrość.

Zobacz video z zatrzymania!

Dzięki dziennikarzom naszego portalu policji udało się odkryć tożsamość sprawcy brutalnego pobicia obywatela Ukrainy! Okazało się, że nie była to napaść na tle rasowym, tylko z powodu zazdrości! 

Czytaj więcej

Ważne! Brutalne pobicie obywatela Ukrainy. Sprawę bada policja.

Wołodia przyjechał do Barczyna w poszukiwaniu lepszej pracy i spokojniejszego życia.  W zamian za to został ciężko pobity i trafił do szpitala. Policja podejrzewa, że była to napaść na tle rasowym.

Czytaj więcej

Śledztwo dokończyli dziennikarze!

Do sensacyjnego zwrotu akcji doszło przy wyjaśnianiu głośnego wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu Kolejowej z Warszawską. Policjant, który zajmował się śledztwem, tuszował sprawę, a wypadek spowodował jego syn!

Czytaj więcej

Pilne! Winny tragedii dziewczynki wciąż na wolności.

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie czerwcowego wypadku na skrzyżowaniu Warszawskiej z Kolejową. Poszkodowana dziesięciolatka trafiła na wózek inwalidzki, a ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania.

Czytaj więcej

Oszust sprzedał tę samą działkę kilku osobom! Ogromne straty kupców!

To miało być spełnienie marzeń. Państwo Bańkowscy długo odkładali pieniądze, aby w końcu kupić wymarzoną działkę na obrzeżach Barczyna. Plany pokrzyżował nieuczciwy właściciel. W najlepszej sytuacji jest niepochodzący z Barczyna właściciel lombardu, który jako pierwszy złożył ofertę kupna.

Czytaj więcej

Strony