Jak ustrzec się przed kradzieżą danych osobowych?

Może się wydawać, że kradzież danych osobowych to zjawisko, które nas nie dotyczy. Wydaje się, że jeśli mamy dowód przy sobie i nie pokazujemy go niepowołanym osobom, to nic nam nie grozi. Jak się okazuje, ta forma przestępstwa może przytrafić się każdemu! Jak się przed tym chronić?

Czytaj więcej

Do czego może doprowadzić kult piękna?

W portalach społecznościowych, gazetach czy reklamach regularnie prezentowany jest fałszywy obraz rzeczywistości, w którym szczupła talia i długie nogi są wyznacznikiem piękna. Niestety, najczęściej to efekt retuszu lub szkodliwych diet.  Ludzie stają się zbyt powierzchowni zapominając, że człowiek, to nie tylko jego ciało.

Czytaj więcej

Wimbledon odwołany!

Najlepsi tenisiści świata powrócą na londyńskie trawniki dopiero w przyszłym roku. Organizatorzy poinformowali o odwołaniu tegorocznej imprezy, która miała odbyć się na przełomie czerwca i lipca

Czytaj więcej

Nowa data Igrzysk Olimpijskich

 MKOl poinformował, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą się na przełomie lipca i sierpnia przyszłego roku. Działacze ogłosili, że rywalizacja w Japonii odbędzie się od 23 lipca do 8 sierpnia 2021 roku.

Czytaj więcej

Nowe metody oszukiwania emerytów! Jak nie paść ofiarą kradzieży?

Apelujemy o zachowanie czujności i „ograniczone zaufanie”!  Oszuści nie odpuszczają  i wciąż wymyślają kolejne sposoby na okradanie seniorów. W swoich działaniach starają się nie kojarzyć z popularną metodą „na wnuczka”. Jeśli więc nie spodziewamy się wizyty inkasenta, dozorcy czy pracownika socjalnego, nie otwierajmy drzwi. Jakie są nowe sposoby złodziei?

Czytaj więcej

Mariusz Wlazły odchodzi z PGE Skry Bełchatów

Po 17 latach gry w barwach PGE Skry Bełchatów Mariusz Wlazły postanowił odejść z klubu.

Czytaj więcej

Strony