Napad na redakcję!

Redakcja portalu Puls Dnia została sterroryzowana przez dwóch, młodocianych miłośników trunków wyskokowych!

Czytaj więcej

Znamy Miss Gospodyń Wiejskich w Babiczynie!

To już 5.  edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez Gospodynie Wiejskie w Babiczynie. Najpiękniejszą gospodynią okazała się 55-letnia Jagoda Józefowska z Kamieniewa! 

Czytaj więcej

Panie są z Wenus, a mężczyźni… no właśnie, skąd?

Marzyły o wielkiej, romantycznej miłości. Zamiast tego dostały do wypełnienia… ankiety, w których miały odpowiedzieć na pytania czy lubią prasować i gotować. Potencjalni kandydaci na przyszłych parterów nie widzieli w tym żadnego problemu…

Czytaj więcej

Wróżka uśmierciła mi kurę!

Z magią nie ma żartów! Ofiarą ezoterycznych zamiłowań pani Jadwigi stała się jej ukochana nioska.

Pani Jadwiga bardzo chciała dowiedzieć się co czeka ją w najbliższej przyszłości. Czy wygra w końcu upragniony milion? A może uda jej się zmienić pracę? Postanowiła zapytać o to wróżki Wiesławy, która urzędowała w  Dalewicach. Wróżka poprosiła kobietę o przyniesienie kury, a potem zaleciła położenie na kartach pieniędzy. Podczas odprawiania rytuałów kura niespodziewanie wyzionęła ducha!

Czytaj więcej

Z brzydkiego kaczątka na okładki – jaka naprawdę jest Karolina Dryl?

Zobacz video z popularną modelką!

Mamy powód do dumy! Nasza rodowita barczynianka  to prawdziwa kobieta sukcesu –  ciężką pracą zrobiła wielką  karierę w świecie mody, założyła własną agencję modelingu, a teraz zamierza podbić branżę literacką. 

Czytaj więcej

Gdzie jest nasz trener?

Zawodnicy klubu koszykarskiego „Barczyn Bulls’ zgubili swojego trenera! Wacław Kudliszka podróżował autobusem z Pragi z przesiadką we Wrocławiu. Niestety, ślad po nim zaginął! Jego drużyna nie może kontynuować treningów bez jego wsparcia i cennych rad. Jeśli wiesz, gdzie może znajdować się trener, daj nam znać! Mariusz Boleń i Justynian Koło apelują „Trenerze, wróć!”.

Czytaj więcej

Strony