Policji udało się zatrzymać trójkę nastolatków, którzy pod nazwą „Eutanazja squad” nagrywali demoralizujące i pełne przemocy „patostreamy”. Odpowiedzą za przemoc ze szczególnym okrucieństwem.  Podczas transmisji na żywo, połamali żebra swojemu koledze. Chłopak dochodzi do siebie w szpitalu.

Dwóch chłopaków i jedna dziewczyna z Barczyna w transmisjach na żywo znęcali się nad swoim kolegą z klasy. W przebraniu wiedźmy i klauna bili go, poniżali, kopali. Rodzice nastolatków wiedzieli, że nagrywają filmy, które potem publikują w Internecie. Nigdy ich nie oglądali i nie wiedzieli o ich brutalności. Byli w szoku.

Maltretowany Janek Z. zgadzał się na udział w transmisjach, bo w zamian za to dostawał pieniądze. Zarobioną gotówkę przeznaczał na utrzymanie domu. Jego matka wychowywała go i dwie siostry wyłącznie z zasiłków, rodzinie często brakowało pieniędzy na podstawowe produkty. Kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej dziecko jest bite przez swoich rówieśników.

Ich ostatnia transmisja nieomal skończyła się tragedią. Nastolatkowie skatowali chłopca, łamiąc mu przy tym żebra.  Brutalne pobicie przerwało wtargnięcie policji.  Alan Z. i Daria W. przebywają w areszcie. Odpowiedzą za znęcanie się i przemoc ze szczególnym okrucieństwem. Trzeci z „patostreamerów”, Igor Z. jako nieletni, prawdopodobnie trafi do zakładu poprawczego.